Klub E-Minerál Tišnov

 

Vážení uživatelé, v srpnu 2022 jsme byli nuceni zvýšit základní členský příspěvek na 300 Kč z důvodu zvýšených cen energií a souvisejících nákladů na provoz serveru. Jedná se o první zvýšení příspěvku za celou dobu provozu webu (posledních 7 let byl příspěvek neměnný). Věříme, že situaci pochopíte a zachováte nám přízeň.

Web emineraltisnov.cz je sběratelský portál otevřený všem zájemcům, kteří zde mohou zdarma objednávat i nabízet své vzorky. Web nezasahuje do procesu vlastního prodeje a předání vzorku, ten je vždy plně v režii vystavovatele.

Uživatelé mohou přispívat na pokrytí nákladů s provozem a údržbou webu. Přispěním získají členství v klubu E-Minerál Tišnov, s kterým jsou spjaty následující výhody:

  • Bez příspěvku - Bez členství klubu E-Minerál Tišnov (bez slevy 10% na vybrané vzorky, bez vstupu zdarma na Tišnovskou burzu, zobrazování reklam, pomalejší načítání webu, nelze zobrazit prodané vzorky vystavovatelů, počet zobrazení vzorku viditelný pouze na stránce vzorku). Vystavovatel: status nečlen (možnost nahrání maximálně 10 vzorků za měsíc, prvních 30 vzorků v nabídce se nezapočítává, automaticky sleva 10% členům klubu na všechny vzorky kromě aukcí).
  • Základní příspěvek - Člen klubu E-Minerál Tišnov (sleva 10% na vybrané vzorky, vstup zdarma na Tišnovskou burzu, bez reklam, rychlejší načítání webu, zobrazení prodaných vzorků vystavovatelů, počet zobrazení vzorku viditelný i na hlavní stránce). Vystavovatel: status základ (možnost nahrání až 30 vzorků za měsíc, sleva 10% členům klubu volitelně).
  • VIP příspěvek - Člen klubu E-Minerál Tišnov (sleva 10% na vybrané vzorky, vstup zdarma na Tišnovskou burzu, bez reklam, rychlejší načítání webu, zobrazení prodaných vzorků vystavovatelů, počet zobrazení vzorku viditelný i na hlavní stránce). Vystavovatel: status VIP (možnost nahrání až 45 vzorků za měsíc, sleva 10% členům klubu volitelně).
  • VIP+ příspěvek - Člen klubu E-Minerál Tišnov (sleva 10% na vybrané vzorky, vstup zdarma na Tišnovskou burzu, bez reklam, rychlejší načítání webu, zobrazení prodaných vzorků vystavovatelů, počet zobrazení vzorku viditelný i na hlavní stránce). Vystavovatel: status VIP+ (možnost nahrání až 90 vzorků za měsíc, sleva 10% členům klubu volitelně, možnost připnutí až 5 vzorků na začátek nabídky na hlavní stránce).
  • Příspěvek Partner - Člen klubu E-Minerál Tišnov (sleva 10% na vybrané vzorky, vstup zdarma na Tišnovskou burzu, bez reklam, rychlejší načítání webu, zobrazení prodaných vzorků vystavovatelů, počet zobrazení vzorku viditelný i na hlavní stránce), možnost umístění reklamního banneru v sekci "Partneři E-Minerál Tišnov". Vystavovatel: status Partner (možnost nahrání až 180 vzorků za měsíc, sleva 10% členům klubu volitelně, možnost připnutí až 5 vzorků na začátek nabídky na hlavní stránce).
  • Příspěvek Banner - Umístění reklamního banneru v sekci "Partneři E-Minerál Tišnov" bez členství v klubu.

Příspěvky jsou aktivní okamžitě po objednání a platí 12 měsíců od okamžiku objednání. Přispěvatelé následně obdrží emailem fakturu, kterou zaplatí převodem na účet anebo složenkou. Přispívat je možno i průběžně, systém vždy vyhodnotí součet všech příspěvků za poslední rok a na jeho základě příslušný vystavovatelský status.