Příspěvky na provoz a rozvoj webu 2017-05-22T21:46:10+00:00

Příspěvky na provoz a rozvoj webu - klub E-Minerál Tišnov

 

Web emineraltisnov.cz je sběratelský portál otevřený všem zájemcům, kteří zde mohou zdarma objednávat i nabízet své vzorky. Web nezasahuje do procesu vlastního prodeje a předání vzorku, ten je vždy plně v režii vystavovatele.

Uživatelé mohou přispívat na pokrytí nákladů s provozem a údržbou webu. Přispěním získají členství v klubu E-Minerál Tišnov a následující výhody pro používání webu:

  • Bez příspěvku - Zákazník: není členem klubu E-Minerál Tišnov, bez slevy 10% na vybrané vzorky, počet zobrazení vzorku viditelný pouze na stránce vzorku, nelze zobrazit prodané vzorky daného vystavovatele, zobrazování reklam, pomalejší načítání webu. Vystavovatel: status základ (15 vzorků/měsíc, prvních 45 vzorků v nabídce se nezapočítává).
  • Základní příspěvek - Zákazník: člen klubu E-Minerál Tišnov, sleva 10% na vybrané vzorky, bez dalších omezení, bez reklam, rychlejší načítání webu. Vystavovatel: status základ (15 vzorků/měsíc, prvních 45 vzorků v nabídce se nezapočítává).
  • VIP příspěvek - Zákazník: člen klubu E-Minerál Tišnov, sleva 10% na vybrané vzorky, bez dalších omezení, bez reklam, rychlejší načítání webu. Vystavovatel: status VIP (možnost nahrání až 45 vzorků za měsíc).
  • VIP+ příspěvek - Zákazník: člen klubu E-Minerál Tišnov, sleva 10% na vybrané vzorky, bez dalších omezení, bez reklam, rychlejší načítání webu. Vystavovatel: status VIP+ (možnost nahrání až 90 vzorků za měsíc, možnost "připnutí" až 5 vzorků na začátek nabídky na hlavní stránce).
  • Příspěvek Partner - Zákazník: člen klubu E-Minerál Tišnov, sleva 10% na vybrané vzorky, bez dalších omezení, bez reklam, rychlejší načítání webu, možnost umístění reklamního baneru v sekci "Partneři emineraltisnov.cz". Vystavovatel: status "Partner" (možnost nahrání až 90 vzorků za měsíc, možnost "připnutí" až 5 vzorků na začátek nabídky na hlavní stránce).

Příspěvky jsou aktivní okamžitě po objednání a platí 12 měsíců od okamžiku objednání. Přispěvatelé následně obdrží emailem fakturu, kterou zaplatí převodem na účet anebo složenkou. Přispívat je možno i průběžně, systém vždy vyhodnotí součet všech příspěvků za poslední rok a na jeho základě příslušný vystavovatelský status.

Základní roční příspěvek 200 Kč

VIP roční příspěvek 400 Kč

VIP+ roční příspěvek 1000 Kč

Roční příspěvek Partner 3000 Kč

Můžete též přispět libovolnou částkou v násobcích základního příspěvku.